Přírodní izolační materiály

Provádíme bezplatné konzultace na stavbách – poradíme, který druh přírodní izolace je pro Váš dům nejvhodnější.

Profesor Chybík

Neustále se vzděláváme v oboru – foto z konference „Stavby z přírodních materiálů 2019“ s profesorem Josefem Chybíkem, autorem knihy Přírodní stavební materiály.

Snažíme se, aby naše materiály byly registrovány v programu Nová zelená úsporám a naši zákazníci tak měli snadnější cestu k získání dotací na zateplení.

Zelená infolinka

IZOLUJTE PŘÍRODNĚ - IZOLUJTE S NÁMI

Prodáváme zboží, jehož společným jmenovatelem je PŘÍRODNÍ PŮVOD, naprostá ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST, vysoká KVALITA a nadstandardní UŽITNÉ VLASTNOSTI.

Filosofií naší společnosti je nabízet našim zákazníkům zdravou alternativu věcí, které je v běžném životě obklopují.

4 důvody proč

Nadstandardní zákaznický přístup

NADSTANDARDNÍ ZÁKAZNICKÝ PŘÍSTUP

K našim zákazníkům přistupujeme vždy individuálně. Zjišťujeme Vaše potřeby, aby Vám zakoupené zboží co nejlépe sloužilo. Jsme zvyklí Vás kontaktovat nejpozději 24 hodin od zaslání poptávky, nebo objednávky.

Prověřené a certifikované produkty

JEN PROVĚŘENÉ A CERTIFIKOVANÉ ZBOŽÍ

Veškeré námi prodávané produkty jsou špičkou ve své kategorii a mají odpovídající certifikace. Pečlivě vybíráme dodavatele, abychom nabízeli maximální kvalitu v dané kategorii zboží.

Ceny dávají smysl

CENY, KTERÉ DÁVAJÍ SMYSL

Prodáváme zboží nejvyšší kvality v dané kategorii a toto zboží tedy má svou cenu. Nicméně v porovnání s ostatními prodejci stejného produktu v ČR jsou naše ceny vždy nižší. Porovnejte, a pokud obdržíte výhodnější nabídku, kontaktujte nás!

Praktické zkušenosti

PŘEDÁVÁME DÁL PRAKTICKÉ ZKUŠENOSTI

V oboru působíme již více jak 10 let. Byli jsme jedni z prvních prodejců přírodních izolací na českém trhu, naše zkušenosti jsou opravdu dlouholeté. Poskytujeme poradenský servis po telefonu i v místě Vaší stavby – samozřejmě zdarma.

Mohlo by se hodit

Doprava a platba

Doprava a platba

Ihned po obdržení poptávky, nebo objednávky Vás vždy informujeme o způsobu a ceně dopravy. Většinu zakázek se snažíme zavážet v naší režii, abychom co nevíce optimalizovali náklady za dopravu. Samozřejmě maximálně využíváme sdílení dopravy, pokud zavážíme dvěma a více zákazníkům v blízkém okolí, zajistíme, aby každý hradil jen poměrnou část nákladů. Pokud u menších zakázek vychází levněji přeprava smluvními dopravci, využijeme jejich služby.

Nákup zboží

Nákup zboží

Nákup zboží můžete realizovat prostřednictvím našeho e-shopu, nebo přímým kontaktem se zástupcem naší společnosti – a to telefonicky, nebo e-mailem. Zejména u zakázek většího objemu doporučujeme kontaktovat nás přímo, je zde vysoká pravděpodobnost poskytnutí objemové slevy. Pro tyto účely slouží i funkce „odeslat jako poptávku“, která je nastavená v našem e-shopu. Pokud si nejste jistí správným výběrem konkrétního druhu zboží, nabízíme Vám bezplatné technické poradenství.

O společnosti

O společnosti

Naše společnost se zabývá prodejem přírodních izolačních materiálů od r. 2008, takže jsme již oslavili 10leté výročí. Troufáme si říci, že díky zkušenostem získaným za tuto dobu jsme schopni zodpovědět téměř všechny vaše otázky, týkající se zateplení vašeho objektu přírodními izolacemi. Neustále se vzděláváme a čerpáme nové poznatky ať už na různých konferencích, nebo workshopech, nebo v přímém kontaktu se stavebníky a stavebními společnostmi. Naše práce nás naplňuje a jsme hrdí na to, že pomáháme našim zákazníkům BYDLET ZDRAVĚ.

© 2015 iChoice spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena. Powered by iChoice ipStore.

sdsadsad