.
  • sliders1.jpg
  • slidek.jpg
  • slidek.jpg

Přírodní stavební materiály - konopné izolační desky, lněné izolační desky a dřevovláknité desky PAVATEX

Naše společnost se zabývá dovozem a prodejem přírodních stavebních materiálů, zejména izolací z technického konopí Klima HANF, Klima HANF BIO a Hanf WALL, dále konopných izolací ECO FLEX, lněných izolací NATURIZOL, dřevovláknitých izolací a desek značky PAVATEX a dalších přírodních produktů vhodných pro zdravé bydlení.

Našim hlavním cílem je umožnit zákazníkům použít takové materiály pro stavbu rodinných domů, roubenek a srubů, které jim zajistí zdravé a kvalitní bydlení.

Zákazníkům poskytujeme nejen dodání konopných a lněných izolačních desek a dřevovláknitých desek PAVATEX přímo na stavbu, ale jsme schopni provést přímo na místě i poradenský servis. Vaše spokojenost je pro nás prvořadá a individuální přístup ke každému z Vás je samozřejmostí!

V domech postavených z námi dodávaných materiálů se budete cítit příjemně a zároveň si zajistíte nadstandardní komfort, pokud jde o tepelnou a klimatickou pohodu. Stavební materiály, které nabízíme, jsou difúzně otevřené, domy tak mohou volně dýchat, a Vy spolu s nimi v dokonalé symbióze.

Dřevo, izolace z technického konopí, len…. to všechno jsou materiály, které tu byly odpradávna, a které naši předci uměli v oblasti stavebnictví moudře a efektivně používat. My se snažíme tyto staré dobré zkušenosti předávat dál a s využitím přírodních stavebních materiálů vracet do lidských obydlí zdraví, pohodu a spokojenost.

Naše přírodní stavební materiály, konopné izolace Klima HANF, Klima HANF BIO a Hanf WALL, konopné izolace ECO FLEX, lněné izolace NATURIZOL i dřevovláknité desky PAVATEX jsou vyráběny za použití moderních, sofistikovaných technologií, ale svým složením ctí moudrost a dlouholeté zkušenosti našich předků. Buďte chytří jako oni a zároveň zůstaňte IN!

„ S námi budete BYDLET ZDRAVĚ “

© 2015 iChoice spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena. Powered by iChoice ipStore.